Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Croda Pharma виграла нагороду «Найкраще виробництво/розробка процесу» за досконалість у галузі виробництва вакцин

Croda Pharma отримала престижну нагороду від ViE Awards 2024 за розробку інноваційних інгредієнтів, зокрема виробництво екологічно чистого сквалену для заміни сквалену, отриманого з акул, для виробництва вакцин.

Це сталося після оголошення компанією Croda про ключове партнерство з Amyris , провідною компанією з виробництва синтетичних біотехнологій для розробки та постачання екологічно чистого сквалену для вакцин.

Доктор Денніс Крістенсен, керівник відділу глобальних досліджень і розробок – Adjuvant Systems, і Лаура Чіккарді, менеджер з глобального розвитку бізнесу, прийняли нагороду від імені Croda на церемонії нагородження на початку цього тижня. Денніс Крістенсен сказав:

«Для мене було честю прийняти цю нагороду від імені Croda Pharma. Ми представили дріжджовий сквален з чистотою ≥99%, який має ті ж переваги, що й сквален, отриманий з акул. Наш сквален можна використовувати в нових ад’ювантних системах вакцин, які застосовуються в багатьох важливих вакцинах проти таких захворювань, як сезонний і пандемічний грип, туберкульоз, оперізувальний лишай, шистосомоз, ВІЛ та інші захворювання, яким можна запобігти вакциною».

Серед останніх кооперацій, що варті уваги, компанії Croda включають нове партнерство з AAHI , Інститутом доступу до вдосконаленого здоров’я, щоб надати доступ до нових ад’ювантних систем. Також компанія співпрацює з BSI, Botanical Solutions Inc, щоб додати ще одну передову технологію до свого портфоліо для постачання QS 21, забезпечуючи постійне та надійне постачання сапонінів для рятівних вакцин. Обидва партнерства підкреслюють прагнення Croda розробляти та продавати стійкі допоміжні компоненти та системи вакцин.  Церемонія нагородження, яка проходила разом із Всесвітнім конгресом вакцин у Вашингтоні, США, також відзначила досягнення GSK, Pfizer і Moderna в інших категоріях нагород.

https://www.crodapharma.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт