Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Gerresheimer і Merck перетворюють первинну упаковку на цифрові двійники

  • Proof of Concept (PoC) успішно забезпечує первинне пакування унікальним ідентифікатором для доступу до власного надійного цифрового двійника.
  • Користувачі отримують негайний доступ до даних щодо якості та обробки продуктів на рівні позиції.
  • Цифрова справжність та довіра забезпечуються запатентованими криптоякорями та цифровими сертифікатами.

Merck, провідна науково-технічна компанія, та Gerresheimer AG, Дюссельдорф, Німеччина, провідний постачальник медичних рішень та систем доставки ліків для фармацевтики, біотехнологій та косметики, спільно розробили цифрове подвійне рішення для подальшого забезпечення відстеження та довіри на найважливіших етапах ланцюжка поставок фармацевт.

Доказ концепції спрямовано на перетворення ланцюжка поставок фармацевтичної продукції шляхом створення цифрових двійників для первинної упаковки. Завдяки єдиній взаємопов'язаній мережі учасники зможуть скористатися повною простежуваністю та цифровою довірою, що призведе до економії витрат, підвищення якості та навіть нових бізнес-моделей завдяки автоматизації процесів.

"Ми переконані, що наша основна упаковка стане ключем до створення мереж поставок в організаціях і приведе до прискорення технологічних операцій та прийняття рішень на основі даних", - сказав Даніель Дієзі, віце-президент з цифровізації та нових бізнес-моделей у Gerresheimer.

«У Merck ми розробляємо інноваційні цифрові рішення, щоб допомогти компаніям використати вражаючі переваги промислового Інтернету речей (IIoT) та створювати цифрових двійників, яким вони справді можуть довіряти. Ми пишаємося тим, що є цифровим спаринг-партнером, який допомагає Gerresheimer реалізувати це, надаючи їм наші запатентовані цифрові технології», - сказав Томас Ендрес, виконавчий директор EMD Digital у Merck.

Завдяки спільно розробленому рішенню фізична первинна упаковка Gerresheimer забезпечена надійним «ключом», що забезпечує доступ до її цифрового двійника. Первинна упаковка, така як шприци або флакони, «подорожує» по всьому ланцюжку поставок, від виробництва до місця надання медичної допомоги, з'єднуючись і збираючи інформацію, яка буде прив'язана до їхнього унікального ідентифікатора. Вони стають ключем до розблокування даних, що надходять із численних цифрових екосистем, що дозволяє більш ефективно співпрацювати між різними організаціями у мережі постачання. Нове рішення, реалізоване у продуктах Gerresheimer, використовує платформу на основі блокчейну та мультипатентовані технології аутентифікації, розроблені Merck, для надійної фіксації фізичних об'єктів у цифровому світі. У поєднанні зі стандартами Індустрії 4.0 це робить його дуже надійним і заслуговує на довіру.

Спільно PoC Merck і Gerresheimer включає в себе фізичні шприци з безпечним унікальним ідентифікатором, додаток для смартфона і доступ до цифрової платформи Merck для розблокування функцій цифрового двійника. Додаток для смартфону доступний для уповноважених зацікавлених сторін, таких як власники торгових марок (власники маркетингових ліцензій) та спеціалісти із забезпечення якості виробника. Після автентифікації шприца та зчитування унікального ідентифікатора авторизований користувач може отримати доступ до таких функцій, як дані про якість на вимогу, дані аналізу основних причин та обробка скарг клієнтів:

  • Дані щодо якості за запитом: отримання машиночитаного сертифіката аналізу, а також даних косметичного контролю та перевірки розмірів
    Обробка скарг клієнтів: спрощена обробка скарг від власника бренду до виробника та огляд у вигляді панелі інструментів
  • Аналіз причин: дані, що стосуються продукту, такі як специфікації та агрегування за різними рівнями упаковки, у поєднанні з даними, пов'язаними з якістю, дозволяють досліджувати помилки та визначати потенційні джерела помилок на рівні контейнера.

У цьому конкретному випадку, як і у фармацевтичних ланцюжках поставок, де багато фахівців сприяють загальному успіху, Gerresheimer та Merck мають намір залучити додаткових учасників для створення додаткових безшовних багатосторонніх рішень та використання всього потенціалу простежуваності від виробництва до місця надання медичної допомоги. Як тільки додаткові сторони, такі як контрактні виробничі організації, постачальники логістичних послуг та регулюючі органи, ухвалять рішення, потенціал автоматизованої бізнес-логіки зросте для таких сценаріїв використання, як автоматична міжмашинна генерація сертифікатів та обмін ними між різними сторонами.

https://www.merckgroup.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт