Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

В.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька увійшла до складу експертної групи МОЗ України

Наказом МОЗ України від 12 січня 2023 року № 65 був оголошений конкурс з відбору претендентів для включення до складу груп експертів Міністерства охорони здоров`я України.

За результатами засідання конкурсної комісії від 22 лютого 2023 року, в.о. ректора НФаУ Алла Котвіцька визнана переможницею конкурсного відбору до складу групи експертів МОЗ України за напрямом «Фармація. Клінічна фармація. Клінічна фармакологія». Загалом до складу зазначеної групи включено 5 осіб.

Відповідно до положення «Про групи експертів Міністерства охорони здоровʼя України», затвердженого наказом МОЗ України від 21.03.2017 №302 (у редакції наказу МОЗ України від 19.10.2022 №1889), експертна група виконує широкий спектр функцій:

  • бере участь у підготовці пропозицій до управлінських рішень МОЗ та розробці проєктів нормативно-правових актів та інших документів з питань, що належать до її компетенції;
  • визначає пріоритетні для держави напрями у сфері охорони здоровʼя на формування запиту на проведення наукових досліджень; підготовці галузевих стандартів у сфері охорони здоровʼя; рецензуванні науково-дослідних робіт тощо;
  • бере участь у підготовці та підвищенні рівня кваліфікації та атестації галузевих фахівців,
  • бере участь у плануванні та виконанні державних програм у сфері охорони здоровʼя.

https://nuph.edu.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт