Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Українських ліків у Європі стане більше: «Фармак» будує завод в Іспанії

 

Найбільший виробник ліків України «Фармак» інвестує понад 20 млн євро у новий завод власних лікарських засобів в передмісті Барселони.

Підприємство з повним ланцюжком поставок і замкнутим циклом виробництва та контролем якості планують відкрити на початку 2024 року. Тут будуть випускати стерильні лікарські засоби у вигляді розчинів,  суспензій у флаконах та шприцах.  Крім самого виробництва, компанія планує відкрити в Іспанії мультифункціональний лабораторний комплекс з R&D-центром.

Аналогічно українським асептичних цехам «Фармак» в Україні,  іспанське виробництво компанії відповідатиме найвищим європейським стандартам GMP (прим. належна виробнича практика) та американським FDA (прим. управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів).

«Відкривати завод у ЄС ми запланували ще до початку війни. «Фармак» знаходиться на шляху трансформації в міжнародну компанію. Тому ми вирішили не змінювати свою стратегію і не обмежувати можливості розвитку підприємства. По-перше, це допоможе «Фармак» першим з вітчизняних компаній інтегруватися у європейський фармацевтичний ринок. По-друге, ми отримаємо ряд переваг, серед яких – поглиблення співпраці з європейськими партнерами, більш масштабне представлення українського бізнесу на європейському ринку, обмін знаннями з європейськими спеціалістами у рамках дослідницької лабораторії та імпорт передових практик в Україну», — розповідає виконавчий директор «Фармак» Володимир Костюк.

Компанія не планує переміщувати виробничі потужності зі своїх українських заводів, а будує нове виробництво.

Наразі у продуктовому портфелі «Фармак» понад 450 найменувань лікарських засобів. Серед яких ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні препарати тощо. Окрім забезпечення ліками українського ринку, «Фармак» здійснює експорт до більш як 40-ка країн ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу та Азії. При цьому, фокус компанії беззмінно залишається на першочерговому покритті потреб української системи охорони здоров’я

https://farmak.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт