Objective informational resource
for industry professionals

Pharmaceutical Industry review/Фармацевтична галузь, , Uncategorized

MULTIVAC presents new technologies for medical products packaging

Початок 2020 року був доволі складним для України. Світова криза, з якою стикнулося людство через пандемію COVID-19, підняла на новий, ще вищий щабель актуальність безпеки товарів, представлених на полицях. І в першу чергу це стосується двох життєво необхідних груп товарів – продуктів харчування та ліків і виробів медичного призначення. Якщо в Україні ми почали рухатися в даному напрямку та розробляти стандарти безпеки досить недавно, зважаючи на те, що Україна є досить молодою самостійною
державою, то країни Європи вже доволі давно йдуть цим шляхом. Тому не дивно, що українські виробники багато в чому рівняються на своїх європейських колег. І це є чудовим трендом, оскільки не варто винаходити колесо, якщо можна запозичити в європейської спільноти їхній багаторічний досвід та одразу стати на щабель вище за конкурентів.

Компанія MULTIVAC є одним зі світових лідерів у галузі виробництва пакувальних рішень для всіх видів бізнесу. В тому числі це інноваційний виробник пакувальних рішень для медичних та фармацевтичних товарів. Кожна з наших машин та ліній розроблена індивідуально з урахуванням вимог клієнта, серед яких спільними є надійність процесу, його відтворюваність та автоматизація. Надійність, довговічність та комплексний сервіс роблять MULTIVAC високопрофесійною ланкою у виробничому ланцюзі замовника.

Компанія пропонує як автономні індивідуальні окремі системи, так і автоматизовані лінії для медичної та фармацевтичної продукції, і ці рішення можуть охоплювати всі функції упаковки, обробки, нанесення етикетки, маркування, перевірки якості, упаковування в коробки та палетизації. У наші рішення ми також інтегруємо існуючі системи та сторонні продукти.

 

Серед рішень MULTIVAC для фармації не можна визначити головний чи пріоритетний напрям, адже кожен виробник лікарських препаратів робить суттєвий внесок у загальну безпеку суспільства. Тому і рішення треба підбирати індивідуально, виходячи з потреб кожного виробника та кожного медичного продукту – ліків, засобів захисту чи профілактики, медичних інструментів тощо. Нижче наведено декілька прикладів. Нещодавно компанія MULTIVAC розробила власне рішення для автоматичного введення попередньо
наповнених шприців, яке можна безперешкодно інтегрувати в упаковку. Система підходить для попередньо наповнених скляних і пластикових шприців з порожнистими голками або без них. Зі швидкістю обробки до 300 шприців за 1 хв система забезпечує подачу шприців до пакувальної машини з термоформером у контрольованому та надійному процесі. Система призначена для шприців діаметром від 6,5 до 25 мм і довжиною від 70 до 150 мм.

Делікатні вироби переміщуються вертикально до фактичної системи завантаження за допомогою транспортера. Шприци надходять на транспортні рейки до зубчастного колеса, де вони відокремлюються та орієнтуються. Потім вертикальні шприци вирівнюються горизонтально. Зубчасте колесо переносить
шприци на трапецієподібний ремінь із сервоприводом. Там їх приймають автоматичні роботи, які переміщують наповнені шприци в точно відведене їм місце (так звані роботи pick-and-place) і розміщують у відповідні кишені, що утворює термоформувальна пакувальна машина.

Ця система гарантує керований процес наповнення шприців і високий ступінь гнучкості з можливістю легкої та швидкої конверсії між різними форматами шприца і медичного засобу. Зубчасте колесо і трапецієподібний пояс можна замінити за короткий час без використання інструментів – це скорочує простої, тим самим підвищуючи ефективність усієї системи. Керування є зручним та безпечним через HMI термоформувальної пакувальної машини.

MULTIVAC розробляє рішення не лише для великих виробництв та партій, але й для малого та середнього обсягів виробництва. Своєю машиною для термоформування R 081 MULTIVAC пропонує модель початкового рівня для автоматичної упаковки невеликих або середніх партій в медичній галузі та фармацевтичній промисловості.

R 081 характеризується надійністю процесу, придатністю до роботи в «чистих приміщеннях», простотою в експлуатації та високим рівнем гнучкості. Завдяки довжині обладнання близько 3 м воно дуже компактне за своїми габаритами, а також ідеально підходить для використання в умовах з обмеженим простором. Основна сфера його використання – упаковка невеликих за розміром партій стерильних виробів медичного призначення або для тестових ринків.

Маючи максимальний вихід – 15 циклів за 1 хв, машина R 081 здатна використовувати для упаковки жорсткі та гнучкі плівки, а також пакувальні матеріали на основі паперу загальною товщиною до 400 мкм.
Машина може бути обладнана системами очищення та промивання газу, а тому її також можна використовувати для виготовлення вакуумних пакетів або пакетів із модифікованим середовищем та контрольованим залишковим вмістом кисню.

Новою особливістю є сервоприводні 4-точкові підйомні пристрої, які забезпечують високий рівень сили стиснення і рівномірний розподіл тиску ущільнення. Вони гарантують стабільно високий рівень якості герметизації і, таким чином, підвищують безпеку упаковки. Завдяки застосуванню перевіреної технології MULTIVAC для форматів зміна форматів для формування та ущільнення є простою, швидкою та відтворюваною.

Машина R 081 випускається з різною шириною, що дозволяє гнучко викладати формати. За довжини відрізів плівки від 100 до 200 мм максимальна глибина формування становить 60 мм, тоді як максимальна глибина 80 мм може бути досягнута за довжини відрізів плівки 210 – 300 мм. Опції обладнання включають різні системи для друку, маркування та контролю, а також перевірку, калібрування і рішення для вивантаження готових упаковок.

У сучасному світі затребуване і рішення MULTIVAC для автоматизованого виробництва комбінованих пакетів. З метою виготовлення комбінованих упаковок з фармацевтичною продукцією часто використовують процедури пакування з високим ступенем складності. Для автоматизованого введення та завантаження різних компонентів продукту необхідні індивідуальні системи, які мають бути точно адаптовані до конкретних компонентів, а також інтегровані з процесом упаковки. Це означає, що головним пріоритетом є точне та надійне розміщення компонентів виробу.

Залежно від сфери застосування MULTIVAC пропонує різні системи пакування, які можуть бути обладнані різними рішеннями для розливу та завантаження, наприклад, термоформувальні пакувальні машини з модульними системами автоматизації, які дозволяють запаковувати різноманітні продукти з різною пропускною здатністю. Можливе використання рішень з адаптацією до типів продуктів, що вводяться, які включають лінійні вібраційні установки, універсальні системи подачі з ременями, похилі конвеєри, центрифуги та транспортні системи з об'єктами-носіями.

При виробництві комбінованих упаковок для лікарських препаратів основним пріоритетом є забезпечення повного завантаження упаковок та надійного захисту окремих компонентів в упаковці. Потрібно докласти максимальних зусиль, аби продукти, наповнені діючими інгредієнтами, не загубилися або не пошкодилися під час упакування. Окремі речовини не повинні змішуватися з іншими чи контактувати з повітрям, адже
процеси окислення можуть мати необоротний вплив на дієвість деяких препаратів або суттєво скорочувати термін їхньої придатності. Також важливою вимогою є те, щоб будь-які пошкоджені вироби остаточно були вилучені з упаковки.

Залежно від характеристик зазвичай потрібно відокремлювати та вирівнювати продукти під час процесу подачі за допомогою різних систем. Наприклад, ті деталі, які постачаються у вигляді сипучих продуктів, можна відокремити та орієнтувати за використання вібраційних блоків, тоді як наповнені шприци зазвичай подаються на носії або ремені. Для завантаження конкретних продуктів у порожнини для упаковки необхідні системи завантаження, які забезпечують точність збирання, переміщення та розміщення продуктів у кишенях упаковки.

Що пропонує компанія MULTIVAC для складної комбінованої упаковки з інформаційним паперовим вкладенням? Типовим запитом від клієнта є упаковка декількох продуктів у складний комбінований пакет із вкладенням інструкції. Для цього важливий дуже високий рівень надійності процесу. Все частіше виробники товарів потребують рішень для упаковки з одного джерела, в які, за потреби, можуть бути інтегровані модулі від сторонніх виробників. Завдяки своєму винятковому досвіду в галузі пакувальних ліній та автоматизації компанія MULTIVAC знайде для замовника те, що потрібно!

Комбіновані пакети зазвичай збираються з компонентів виробів, що складаються з матеріалів із різними характеристиками, таких як м'які, тверді, клейкі або неадгезивні матеріали. Кожен окремий компонент повинен бути акуратно та надійно розміщений у тому місці, яке передбачено для упаковки. Це означає, що термосформована упаковка має бути обладнана різними порожнинами, в яких вироби можна правильно розмістити і надійно зафіксувати їхні складові. Застосування формовочної системи із допоміжними заглушками сприятиме оптимізуванню точно підібраного утворення порожнини упаковки. Компоненти продукту зазвичай завантажуються автоматично, що дозволяє досягти високого рівня надійності процесу.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт