Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2022, Спецвипуск грудень

Нове рішення Smart Line Clearance на основі штучного інтелекту було в центрі уваги на виставці CPHI

Під час важливої для фармацевтичної спільноти міжнародної події CPHI компанія SEA Vision продемонструвала на своєму стенді найінноваційніші рішення для задоволення потреб клієнтів фармацевтичної галузі, зокрема:

  • Автоматизоване рішення Smart Line Clearance – інноваційне рішення Line Clearance на базі революційних алгоритмів штучного інтелекту (AI) від компанії ARGO Vision, що встановлене на пакувальній машині Cody виробництва Marchesini Group.
  • Серіалізація первинної блістерної упаковки та агрегація
    в коробки – програмне рішення, встановлене на комплексній блістерній лінії Integra виробництва Marchesini Group.

Крім цього, на своєму стенді компанія Marchesini Group представила COMPACT 24, моно блочну машину для наповнення та закупорювання банок для таблеток і капсул, яку останнім часом було модернізовано через високу зацікавленість ринку цим рішенням.

Моноблок, сконструйований під-розділом Tonazzi-Vasquali, відрізняється інноваційною системою магнітного конвеєра, що дозволяє абсолютно незалежно переміщувати кожну окрему банку, а також завдяки новим поворотним подвійним клапанам, які полегшують процес наповнення банки продуктом.

Ще однією новою функцією є можливість інтегрування нової технології VALIDA, що розроблена в тісному партнерстві із SEA Vision. Ця система надзвичайно високоякісних камер виявляє окремий продукт, повністю перевіряє його (форму, масу, розмір і колір), індивідуально відхиляючи неякісний. Це стало можливим завдяки надзвичайно тісній взаємодії камер із системним ПК машини.

Smart Line Clearance: безпечніше та ефективніше з алгоритмами AI
На стенді компанія SEA Vision продемонструвала своє нове автоматизоване рішення Line Clearance на базі АІ, що інтегроване в машину CODY від Marchesini Group.

Відомо, що процеси очищення лінії є ключовими етапами, які належить виконувати перед початком виробництва. Мета полягає в гарантуванні, що обладнання та робочі зони чисті/вільні від будь-яких залишкових матеріалів або паперу. Однак ці дуже важливі етапи все ще вимагають ручного втручання операторів для виконання конкретних документованих завдань і певних ризикованих дій, пов’язаних із вірогідністю людських помилок.

Потреба у більшій безпеці та безперервних процесах є головною рушійною силою технології Smart Clearance від SEA Vision. Це абсолютно нове рішення, представлене на AСНЕМА в серпні 2022 р., керується алгоритмами АІ для автоматизації процедур очищення лінії, уникаючи помилок, скорочуючи необхідний час і підвищуючи OEE виробничих ліній.

Технологія Smart Clearance, яка є частиною пакета програмного забезпечення yudoo згідно з концепцією Індустрія 4.0, здатна виконувати автоматичну та точну перевірку робочих зон пакувальної лінії за допомогою камер і датчиків.

Усі ці інструменти керуються інноваційною інтелектуальною системою збору даних на основі алгоритмів АІ, які глибоко аналізують контрольні зображення в режимі реального часу, миттєво ідентифікуючи будь-які частини машини, які перебувають у неправильному положенні, сторонні предмети або продукти, що проходять через машину. Отже, етапи очищення є оцифрованими, а етап перевірки – автоматизованим.

Система АІ також здатна подолати обмеження звичних систем зору щодо відблисків, тіней або різниці освітлення. Переваги численні: більш точні перевірки в режимі реального часу, коротший час переналаштування, додаткова безпека для бізнес-процесів якості та можливість диджиталізації згідно з концепцією Індустрія 4.0.

Серіалізація та агрегація

Експерти компанії SEA Vision продемонстрували відвідувачам виставки новітні розробки для систем серіалізації та агрегації первинного пакування. Нова технологія серіалізації блістерів є абсолютно новим рішенням, яке вперше було представлене в серпні під час виставки АСНЕМА.

Це інноваційне рішення розроблене для серіалізації первинної блістерної упаковки та її агрегації з картонними пачками, а також підвищення безпеки продуктів при їхньому розповсюдженні, боротьби з підробками, особливо в країнах, де ліки відпускаються в об’ємі однієї дози.

SEA Vision S.r.l.
Headquarters: Via Treves 9 E 27100 Pavia (PV) Italy
Maria Grazia Preda
marketingdept@seavision-group.com
Tel.: +39.392.1771730
www.seavision-group.com

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт