Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2022, №2 (91) травень

Новітні технології Marchesini Group під час Open Door у травні 2022 року

Marchesini Group відкрила двері своєї штаб-квартири, щоб показати клієнтам новітні технології, розроблені в сфері виробництва та пакування фармацевтичної продукції. Захід відбувся в Болоньї (Італія) спільно з виставкою Pharmintech / Ipack-Ima, яка проходила в Мілані з 3 по 6 травня.

Під час заходів Marchesini Group продемонструвала широкий спектр машин і послуг для фармацевтичної промисловості, а також свої останні інновації в сфері надійності і прогресу, досягнутого в робототехніці. У співпраці з партнером Eyecan, стартапом з Болонського університету, Marchesini Group нещодавно розробила рішення з використанням штучного інтелекту і продемонструвала, як він може бути залучений до процесів переміщення фармацевтичних продуктів за допомогою роботів, а також для полегшення ідентифікації та транспортування будь-яких продуктів у процесі пакування.

В галузі розробки нових машин і ліній Marchesini Group представила COMPACT 24 – моноблок для наповнення і закупорювання банок для капсул або таблеток, який був додатково оновлений протягом останніх кількох місяців з огляду на великий інтерес ринку до цього рішення. Машина, створена підрозділом Tonazzi-Vasquali, має особливу інноваційну магнітну систему транспортування, що забезпечує повністю незалежне керування кожним флаконом завдяки новим поворотним подвійним клапанам, які полегшують проходження продукту в банку. Також були представлені нові технології VALIDA, розроблені в тісній співпраці з нашим партнером Sea Vision. Ця система високоякісних камер збирає інформацію про кожний індивідуальний продукт, повністю перевіряє його параметри (масу, форму, розмір і колір) і відбраковує продукт по черзі завдяки надзвичайно тісній взаємодії з комп’ютерною системою машини. Інші нововведення включають лінію для пакування продуктів у стіки, що складається з 12-рядної машини пакування Schmucker MT1300, системи укладання та підрахунку і картонажної машини MA80. Зокрема, ця лінія призначена для обробки пакувальних матеріалів на основі PP (з PE і без нього), таких як 100% вторинна сировина із пластикових мономатеріалів (наприклад, OPP або BOPP із металізованим проміжним шаром).

Окрім цього рішення, відвідувачі мали змогу ознайомитися ще з однією лінією, що складається з машини CMP Phar.ma, яка здатна перевіряти до 400 флаконів за 1 хв, надзвичайно високошвидкісної машини маркування RL-F800 з поворотною системою подачі роторним колесом і поворотним роликовим конвеєром, розробленої підрозділом Neri, та машини TM3 для укладання флаконів у лотки з функцією підрахунку і камерою SEA Vision для оптичного контролю вмісту лотка.

На Open Door були також продемонстровані машини для наповнення рідких лікарських форм, як-от моноблок ML636, що включає станцію очищення флакона та машину для наповнення і закупорювання питних продуктів (полівітаміни, молочнокислі бактерії тощо). Вони характеризуються надзвичайно високою швидкістю виробництва та мають електронну систему дозування з вимірюванням маси потоку. Відвідувачі також мали змогу побачити універсальну машину ML642 для наповнення і закриття флаконів із різними видами продуктів, такими як сиропи, спреї, ін’єкційні засоби (наприклад, для використання у ветеринарії) або діагностичні продукти, а також моноблок OPTO150 для пакування всіх наявних на ринку видів офтальмологічних продуктів, здатних поєднувати різні функції, в тому числі пристрій для очищення флаконів, дозування, 100% контролю маси, подачі азоту та закупорювання.

Нововведення також включали три рішення від Dott. Bonapace: автоматичний капсульний наповнювач, здатний виготовляти до 3000 капсул на 1 год, призначений для дозування різних продуктів в одну капсулу, роторний таблетпрес для R&D-лабораторій і випуску невеликих виробничих партій і турбоемульгатор для фармацевтичної продукції.

Крім того, відвідувачів зацікавили рішення для вторинного пакування та рішення для закінчення ліній. Marchesini Group продемонструвала дві високошвидкісні горизонтальні картонажні машини безперервної дії: перша – MA 260 – з простою зміною форматних частин, а також із двома магазинами для більш легкої і точної подачі продукту та інструкції в середину пачки, а друга – MA 200 – для пакування виробів у дуже великі коробки. Також були представлені в роботі дві машини автоматичного нанесення етикетки виробництва підрозділу Neri, одна з них – BL-A525CW – з інтегрованим блоком динамічного зважування і перевірки пачок. BL-A415S є більш компактною машиною для автоматичного нанесення етикетки, що дозволяє об’єднувати кілька функцій в одній машині (T&T і контроль першого відкривання). Обидва рішення призначені для функціоналу Track&Trace, автоматичного нанесення віньєтки та/або етикеток контролю першого відкривання на пачках за високої швидкості виробництва.

Ще одним нововведенням став моноблок, що об’єднує напівавтоматичну машину пакування в короба та палетизатор, оснащений найсучаснішим роботом (X-Fly) з паралельною архітектурою. Це засвідчує прихильність Marchesini Group до досліджень і розробки нетрадиційних роботизованих рішень.

 

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт