Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Acino та фонд Revived Soldiers Ukraine повертають ветеранів до повноцінного життя

Acino починає проект з допомоги сержанту Миколі В’юку. Його історія вражає: у бою Микола з побратимами взяв у полон 10 окупантів і був поранений мінометною міною. Попри вражені ноги, він витягнув з-під завалів бойового медика. А далі – турнікети на рани, евакуація та високі ампутації ніг.

«Микола В’юк зробив усе, що міг, аби захистити нашу країну. Тепер наша черга допомогти йому», - каже Євген Заїка, регіональний директор Acino.

Для ветеранів з надскладними випадками ампутації в області тазу, кульшового суглоба, стегна, плеча або реампутації внаслідок вторинної інфекції, протезування у США - це ледь не єдиний шанс. В Україні подібних відновлень не проводять - надто складно і дорого. Для Миколи В’юка потрібно зібрати більше 2 млн грн.

Acino перерахує одну гривню з кожної придбаної упаковки №30 (Діокору, Діокору Соло, Діфорсу, Діфорсу XL, Таліпресу чи Клівасу) та три гривні з продажу кожної упаковки №90 (Діокору, Діокору Соло, Клівасу) у Revived Soldiers Ukraine – фонд, що майже 10 років займається протезуванням та реабілітацією важкопоранених ветеранів України в США. «Наш фонд вже 10 років допомагає нашим захисникам. Микола – наш 98 підопічний. У нього дуже складний випадок, але ми не маємо права здатися. З вашою допомогою, ми проведемо протезування і реабілітацію сержанту В’юку!», – коментує Тетяна Грубенюк, керівниця української філії Revived Soldiers Ukraine.

Ветеран перебуває у протезному центрі Prosthetic & Orthotic Associates в Орландо, який роками проводить реабілітацію військових та цивільних. На сьогодні вже майже 100 важкопоранених підопічних фонду Revived Soldiers Ukraine отримали кваліфіковане протезування та відновлення у США і повернулися до звичного життя.

Завдяки зусиллям Acino та благодійному фонду Revived Soldiers Ukraine, більше наших захисників отримають шанс на якісне відновлення та реабілітацію. Разом – сила.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт