Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

«Дарниця» вступила до Лондонської торгово-промислової палати

Фармацевтична компанія «Дарниця», провідний виробник лікарських засобів в Україні, оголосила про вступ до Лондонської торгово-промислової палати (London Chamber of Commerce and Industry, LCCI), що є важливим кроком у розвитку міжнародних партнерських відносин компанії.

«Ми раді об'єднати зусилля з LCCI, ставши першим представником української фармацевтичної галузі у цій бізнес-спільноті, - підкреслив Андрій Обрізан, генеральний директор фармацевтичної компанії "Дарниця". - Така співпраця засвідчує нашу готовність розширювати міжнародну присутність та розвивати нові партнерські відносини в різних секторах».

Інтеграція з LCCI дозволить «Дарниці» ефективніше встановлювати нові зв'язки з іншими міжнародними гравцями галузі. Цей крок також відповідає довготерміновій стратегії компанії із розширення своєї діяльності за межами України. Зараз компанія експортує свою продукцію в 15 країн світу, а також має широкий портфель препаратів, що налічує близько 180 брендів.

Лондонська торгово-промислова палата уже понад 140 років є центром ділової спільноти однієї з найбільших фінансових столиць світу. Вона пропонує широкий спектр послуг, які допомагають компаніям розвиватись. Приєднання до LCCI відкриває доступ до якнайширших можливостей, котрі можуть посилити компанії як на місцевих, так і на міжнародних ринках – від участі у масштабних заходах до індивідуальних консультацій для представників різних галузей.

https://www.darnitsa.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт