Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

ХЛР налагодив щотижневі поставки хімічних речовин Merck KGaA з Німеччини

Фармацевтам компанію Merck, світового виробника речовин для розроблення й виробництва фармацевтичних препаратів, представляти зайве. ХЛР (ТОВ «Хімлаборреактив») – провідний дистриб’ютор реактивів та мікробіологічних середовищ Merck в Україні. Компанії пов’язує давнє партнерство й налагоджена роками логістика. ХЛР регулярно поставляє продукцію Merck для українських підприємств навіть у складні воєнні часи. Зокрема нині компанія зуміла організувати регулярні щотижневі поставки Merck з Німеччини до України.

На складі ХЛР є чималий асортимент продукції для безперебійної роботи вітчизняних фармпідприємств. Він включає:

  • Хімічну й фармакологічну сировину
  • Аналітичні реактиви
  • Розчинники
  • Індикатори
  • Буферні розчини
  • Стандартні зразки
  • Поживні середовища
  • Пластини для тонкошарової хроматографії
  • Хроматографічні колонки й витратні матеріали для хроматографії

Ознайомитися з повним переліком і замовити потрібну продукцію можна на сайті https://shop.hlr.ua/ua/himicheskie-reaktivy/himicheskie-veshchestva-merck/.

Компанія ХЛР надає будь-яку необхідну документацію до фармакологічної сировини виробництва Merck і супроводжує угоду від початку до кінця.

До замовлення доступні аналітичні реактиви для «мокрої» хімії, а також для інструментальних методів аналізу титрування, електрохімії, хроматографії та спектроскопії.

Для підготовки проб до рідинної та газової хроматографії у Merck є готові рішення, здатні спростити й прискорити процес екстракції. Асортимент витратних матеріалів для аналітичної пробопідготовки включає сорбенти і картриджі для рідинної, твердофазної екстракції.

Нагадаємо, що виробництво Merck акредитовано за стандартом якості DIN / ISO 9001. Продукція відповідає вимогам зовнішньої та внутрішньої нормативної документації, зокрема галузевим ISO, стандартам Європейської, Американської та інших фармакопей.

Крім хімічних речовин для фармацевтичної галузі компанія ХЛР пропонує також лабораторне обладнання. Детальніше на сайті – https://industry.hlr.ua/color-measurement/color/spec-sol/pharma-cosmetics/.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт