Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Розмови про фармацевтику: серія подкастів «Unmute», створена «Дарницею» та UPSA-Kyiv

Фармацевтична компанія «Дарниця» спільно з Українською фармацевтичною студентською асоціацією (Ukrainian Pharmaceutical Students’ Association – UPSA) готують серію подкастів про фармацевтику. Експерти компанії розповідатимуть студентам про клінічні випробування, реєстрацію, виробництво, логістику, маркетинг і фармаконагляд.

Гостем першого випуску подкасту «Unmute» став Андрій Дорошенко, кандидат медичних наук, начальник відділу клінічних досліджень та моніторингу фармацевтичної компанії «Дарниця».

У випуску, присвяченому відкриттю та дослідженню лікарських засобів, Андрій Дорошенко розповів про підходи до розробки нових ліків, про основні типи доклінічних досліджень in vitro та in vivo та фази клінічних випробувань, а також зосередився на аспектах належної клінічної практики та особливостях клінічної розробки генеричних лікарських засобів та біосимілярів.

«Ділитися знаннями зі студентами — це можливість передати свій досвід та підтримати молоді таланти, які вже сьогодні формують майбутнє української фармацевтики. Участь у таких подіях, як проєкт «Unmute», дозволяє мені співпрацювати з молоддю, використовуючи звичний для них формат подкастів», – поділився думками Андрій Дорошенко.

Слухати подкаст

«Unmute» є першим проєктом фармацевтичних подкастів в Україні, який забезпечує зручний доступ до експертної інформації у цій сфері. Проєкт започаткований Українською фармацевтичною студентською асоціацією і поєднує у собі розповіді професіоналів фармацевтики з України та з-поза її меж.

Нагадуємо, що фармацевтична компанія «Дарниця» розпочала співпрацю з Українською фармацевтичною студентською асоціацією у серпні минулого року.

Крім того, «Дарниця» та UPSA працюють над менторським проєктом #PharmBuddy, у межах якого співробітники компанії протягом трьох місяців допомагатимуть підопічним, будуватимуть із ними індивідуальні навчальні плани. Проєкт розрахований на студентів спеціальностей «Фармація», «Промислова фармація» та «Біотехнологія».

https://www.darnitsa.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт