Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

В Астані обговорили питання розвитку медико-фармацевтичних кластерів

У Медичному університеті Астана відбулася чергова сесія Міжнародного саміту «Академія 21 століття: в авангарді медичної освіти, науки і практики». На панельній сесії «Діяльність Медико-фармацевтичного кластера: проблеми та виклики розвитку фармацевтичної галузі» Голова Комітету медичного та фармацевтичного контролю Нурлан Іскаков розповів про роботу з розвитку фармацевтичної галузі країни.

У Казахстані створено медико-фармацевтичні кластери з розроблення інноваційних лікарських засобів і медичних виробів у м. Астана, м. Актобе і м. Шимкент.

«Створення медико-фармацевтичних кластерів у Республіці Казахстан є важливим аспектом у сфері розвитку фармацевтичної та медичної промисловості, що, своєю чергою, може дати поштовх розвитку проривних інноваційних проєктів у фармацевтичній галузі країни. Діяльність сформованих кластерів концентрується на підвищенні конкурентоспроможності продукції вітчизняної фармацевтичної та медичної промисловості, а також впровадженні інноваційних технологій через розширення коопераційної взаємодії», - зазначив Н.Іскаков.

Комітет веде переговори з великими міжнародними фармацевтичними компаніями, що входять до ТОП-50 BIGPHARMA, з метою локалізації їхнього виробництва на території РК. Також, для вітчизняних виробників надається всіляка підтримка і створюються сприятливі умови.

«Я сподіваюся, що наявні заходи державної підтримки з боку держави стануть ефективним стимулом у подальшому розвитку створених кластерних ініціатив. Адже фармацевтика завжди перебуває на піку новітніх наукових розробок і її дослідження завжди пов'язані з високою відповідальністю», - підкреслив Нурлан Іскаков.

https://pharmnewskz.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт