Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Фармацевтическая отрасль/ Pharmaceutical Industry review, 2022, Спецвыпуск, декабрь

«ИнтерХим»: «Работаем, чтобы помогать другим!»

11 грудня 2022 р. ТДВ «ІнтерХім» виповнилось 30 років. Попри війну в країні, фармкомпанія продовжує дотримуватися власних цінностей, а це передусім люди, освітня та культурна основа, законність і згуртованість. Цьогорічне гасло компанії – «Працюємо, щоб допомагати іншим!»

Ще до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну «ІнтерХім» на чолі з гендиректором Анатолієм Редером розробив стрес-сценарій на випадок ескалації воєнних дій та перебоїв із постачанням енергоресурсів і сировини задля забезпечення стабільної роботи та сталого виробничого процесу.

На початку війни ми всі стикнулися з багатьма проблемами, передусім з труднощами щодо логістики. Але компанія в режимі екстреного реагування методично їх вирішувала. Так, у перші дні війни нам вдалось отримати значний запас імпортної речовини, контейнер з якою був заблокований у порту Одеси. Це дозволило створити резерв щонайменш на рік безперервної роботи в умовах зростаючої потреби у лікарських засобах. Компанія переорієнтувала виробництво на першочергове задоволення потреб Збройних сил України та населення держави в умовах воєнного стану. З 24 лютого виробнича дільниця вимушена була призупинити випуск продукції на 2 доби, після чого весь комплекс виробничих процесів було відновлено та виведено на довоєнний рівень. Звісно, з огляду на умови життя та з урахуванням наших завдань у воєнний час ми використовуємо кожен день, кожну годину для інтенсифікації всіх виробничих процесів. 900 працівників «ІнтерХім» продовжують роботу в режимі 24/7 і забезпечують безперебійний випуск лікарських засобів. Загалом, за період війни обсяг виробленої продукції збільшено більш ніж на 7% порівняно з таким у 2021 р. Відновлено логістичні ланцюжки поставок у всі регіони України, де це можливо на тлі активних бойових дій. Продуктовий портфель компанії містить значну кількість позицій, які на сьогодні є найбільш затребуваними: знеболювальні, заспокійливі, протизапальні та противірусні препарати. Більшість субстанцій для таких ліків виробляє власне «ІнтерХім», отже це є додатковим запобіжником виникнення дефіциту необхідних лікарських засобів.

Потрібно віддати належне багатьом людям, які допомагали, в тому числі нашій компанії, у розв’язанні проблем: підрозділам Національної поліції, волонтерам, безпосередньо працівникам «ІнтерХім». Не шкодуючи часу та ризикуючи абсолютно усім, вони продовжують працювати. До того ж частина працівників приєдналася до лав ЗСУ, де втілюють реабілітаційні проєкти для військових і переселенців.

Допомогу військовим, волонтерам та переселенцям «ІнтерХім» надає з 2014 р. Звісно, обсяг такої підтримки з лютого 2022 р. суттєво збільшився. За цей час компанія безоплатно передала лікарські засоби на загальну суму понад UAH 45 млн для Міністерства оборони України, Національної поліції, численних благодійних фондів та волонтерських організацій. Також на потреби наших захисників було передано 10 одиниць транспорту. Щодо деяких препаратів «ІнтерХім» кількість реалізованого поступається кількості того, що було надано як благодійна допомога.

Пріоритетним вектором розвитку фармкомпанії є інноваційні продукти, які стали її головними брендами: Аміксин ІС, Гідазепам ІС, Левана ІС. Попри війну, «ІнтерХім» не зупинив дослідницькі проєкти, зокрема доклінічні та клінічні дослідження. Працюємо далі у співробітництві з міжнародними партнерами у сфері науково-дослідницьких робіт. Крім того, компанія «ІнтерХім» не втратила показники експорту та не змінює стратегічних планів відносно виходу на ринок ЄС після перемоги. Щодо планів на майбутнє, то це насамперед реалізація всіх ідей та проєктів, навіть якщо вони наразі видаються абсолютно неможливими. Тому «ІнтерХім» працюватиме ще більше та рухатиметься вперед, не поступаючись власними цінностями, у мирне майбутнє вільної та потужної європейської України!

https://interchem.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт