Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Фармацевтическая отрасль/ Pharmaceutical Industry review, 2022, №4 (93) октябрь

Дозирующие системы с барьерной защитой уровня 10 мкг/м3 от компании FPS

FPS – це італійська компанія, яка спеціалізується на конструюванні та виробництві систем бар’єрного захисту й рішень для мікронізації з метою обробки і виробництва АФІ та стерильних лікарських препаратів. Компанія постачає рішення для фармацевтичних, біофармацевтичних і хімічних компаній по всьому світу.  Через 18 років після свого заснування FPS має три робочі об’єкти: головний офіс, розташований у м. Комо, який здійснює продажі та виконує адміністративні функції, виробнича ділянка в м. Фьоренцуола д’Арда і комерційний офіс у м. Філадельфія (США). FPS – це міжнародна компанія, яка здатна йти на компроміси із клієнтами та прислухатися до різних потреб. Вона налічує майже 100 співробітників і понад 1300 діючих у всьому світі систем для роботи з фармацевтичними речовинами.

Компанія FPS нещодавно представила дозуючі системи для перенесення високо-активних АФІ з фільтра-осушувача в бочки або в біг-беги.

На етапі узгодження вимог замовника виникла потреба організувати процес роботи з високоактивними AФІ (з бар’єрним захистом рівня OEL 10 мкг/м3). Своєю чергою це спричинило такі проблеми:

  • схильність до накопичення матеріалу, що утруднює подальші етапи процесу;
  • неправильний розмір часточок продукту – можуть бути виявлені частини надмірно великого розміру.

Після завершення початкового аналізу компанія FPS, використавши свій майже двадцятирічний досвід роботи у галузі, сконструювала та створила систему бар’єрного захисту для цього продукту.

Рішення, запропоноване компанією FPS, усуває ризик впливу на операторів, а при автоматизації процесу забезпечує високу продуктивність (більш ніж на 50% більша швидкість і менша кількість похибок у роботі) та 100% точність зважування. До того ж, автоматизована система CIP гарантує високо ефективне очищення та виключає ризик перехресного забруднення після зміни продукту.

Крім того, система пропонує можливість завантаження порошку з бочок або біг-бегів різного розміру (з використанням адаптерів).

Цей проєкт дозволяє працювати з продуктом у захищеному середовищі, завдяки чому час очищення скорочується на 90%. Більше того, автоматичний клапан дозування, розташований на випускній трубі фільтра-осушувача, забезпечує постійну подачу продукту в конічний млин.

Конічний млин у машині подрібнює великі часточки, тому порошок тектиме легше, а вужчий розподіл частин за розмірами полегшує подальший процес.

Автоматичний клапан точного дозування прискорює час досягнення точної маси.

Подрібнений порошок подається в бочки через безперервний порт або біг-беги з безпечною заміною. У цій закритій системі порошок не потрапляє у повітря, що робить процес безпечним для операторів: немає необхідності у використанні засобів індивідуального захисту, що забезпечує кращу ергономіку та дозволяє заощадити 1 год на зміну на одягання/знімання одягу).

Система автоматичного зважування, керована центральним ПЛК, розроблена компанією FPS, дозволяє досягти високої точності та повторюваності, а також високої продуктивності.

Під час процедури CIP (очищення на місці) можливе використання агресивних розчинників (вибухозахищене виконання): одна центральна система управління контролює все обладнання та керує процесом очищення.

«На перший погляд, ця система може здатися простою, – розповідає Себастьяно Манкарелла, технічний директор і менеджер із продажу компанії FPS. – Але уважне ставлення до потреб клієнтів дозволило нам створити систему, яка, крім простоти використання, гарантує безпеку оператора не лише без зниження продуктивності, але й, навпаки, підвищуючи ефективність обладнання!»

Регіональний представник 
 «Бютлер енд Партнер»
https://butlerpartner.com/ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт