Objective informational resource
for industry professionals

Pharmaceutical Industry review/Фармацевтична галузь, 2022, #2 (91) May

4 days of innovation and sustainability in production processes. International exhibition PHARMINTECH by IPACK-IMA opened its doors to packaging specialists for the pharmaceutical, nutraceutical, cosmetic and biotechnology industries

Ступінь очікування заходу IPACK-IMA, в рамках якого з 3 по 6 травня 2022 р. в Мілані (Італія) проводилася виставка PHARMINTECH by IPACK-IMA,  підтверджують цифри: більш ніж 1160 експонентів, а також понад 25 спеціалізованих конференцій та мітапів протягом 4 днів. Перевагою цього заходу є демонстрація повного технологічного ланцюжка з урахуванням сучасних тенденцій не тільки від італійських, але й від компаній зі світовим ім’ям. Довгоочікуване та дуже потрібне повернення виставки для всіх, хто хоче більше знати про інновації у пакувальній сфері.

Для відвідувачів IPACK-IMA організатори підготували інтенсивну й насичену програму, що допоможе їм розвинути навіть щойно народжену бізнес-ідею завдяки представленим виробничим технологіям та сучасним інноваціям. Як і завжди, фокус PHARMINTECH by IPACK-IMA був зосереджений на технологіях пакування, «чистих приміщеннях», первинному пакуванні та матеріалах, цифрових і автоматизованих рішеннях для хімічної та фармацевтичної галузей промисловості. Цьогорічними експонентами виставки стали такі відомі компанії-лідери, як AGIERRE, Antares Vision Group, Axomatic, B&D Italia, Bausch+Stroebel, Belimed Life Scie nce, Cavanna, CEIA, Comecer, Cos. mec, CMP Phar.ma, DELFIN, DIOSNA, DOTT. BONAPACE, DUMEK, Glatt, ELLAB, F.P.S. FOOD AND PHARMA SYSTEMS, Freund Vector, FRYMAKORUMA, GEA Group, I HOLLAND, IMA Group, KÖRBER PHARMA, LAST Technology, Marchesini Group, MG2, Omas Tecnosistemi, OPTIMA Pharma, PQE Group, SEA Vision, STERILINE, STILMAS, TECNINOX, Uhlmann, Universal Pack і багато інших, що спеціалізуються на рішеннях для фармацевтичної та косметичної галузей промисловості. Кожна з них представила ексклюзивну техніку, обладнання і новітні рішення. Оскільки від минулого івенту вже пройшло три роки, то всі готувалися досить відповідально, виявляючи неймовірну творчу наснагу, креативність та натхнення. Компанія Marchesini Group продемонструвала широкий спектр машин і послуг для фармацевтичної промисловості, а також свої останні інновації в сфері надійності і прогресу, досягнутого в робототехніці. У співпраці з партнером Eyecan, стартапом з Болонського університету, Marchesini Group нещодавно розробила рішення з використанням штучного інтелекту і показала, як він може бути залучений до процесів переміщення фармацевтичних продуктів за допомогою роботів, а також для полегшення ідентифікації та транспортування будь-яких продуктів під час пакування.

SEA Vision представила нові рішення для процесів серіалізації й агрегації, що дозволяють керувати всіма рівнями згідно зі стандартами ANSI/ISA 95: від 0-го до 4-го, а також до 5-го – рівня взаємодії з місцевим регуляторним органом. Крім того, відвідувачі виставки мали можливість дізнатися більше про системи візуального контролю, призначені для перевірки продуктів та їхньої упаковки, починаючи від контролю кодів і символів і закінчуючи формою, кольорами та багатьма іншими параметрами.

Також привернув увагу відвідувачів виставки стенд IMA Group, що об’єднав підрозділи IMA Active, IMA Life, IMA BFB, COMADIS і PERFECT PACK, які презентували свої новітні технології та розробки. На виставці були представлені: машина для наповнення капсул ADAPTA 50 від IMA Active, ротаційна система для нанесення етикеток Sensitive AV від IMA Life, пакувальна машина STICK 360 від Perfect Pack, а також машина для наповнення туб C1290 від Comadis. Також увагу відвідувачів привернули корпоративні проєкти IMA Zero та IMA Digital.

Виставка PHARMINTECH by IPACK-IMA вчергове стала простором для демонстрації рішень, пов’язаних із технологічними і пакувальними лініями та оптимізацією внутрішніх логістичних і виробничих процесів. Саме завдяки синергії світу штучного інтелекту, цифрових технологій та звичних пакувальних рішень Pharmintech є одним з найочікуваніших заходів і важливим центром, де спеціалісти фармацевтичної промисловості пізнають світ досліджень, а також зустрічаються з постачальниками передових технологій і рішень.

Цікаво? Слідкуйте за анонсами наступної виставки PHARMINTECH by IPACK-IMA.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт