Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Nicomac приєднується до Mangini Group

З придбанням контрольного пакету акцій компанії Nicomac компанією Mangini в Італії з'явився новий суб'єкт господарювання, один з найважливіших в Європі на ринку обладнання для чистих приміщень та OSD.

Напередодні CPhI Barcelona 2023, однієї з найважливіших міжнародних фармацевтичних подій, ми раді зробити офіційне повідомлення про успішне завершення значної фінансової транзакції, в рамках якої Nicomac, лідер у галузі модульних систем для чистих приміщень та обладнання для нанесення покриттів і грануляції твердих лікарських форм для перорального застосування, приєднався до Mangini Group, промислової компанії, що працює на міжнародних ринках з проєктування, виробництва та встановлення мобільних перегородок та аксесуарів з високими технологічними характеристиками, що мають антисейсмічні, протипожежні, акустичні та екологічні сертифікати. Mangini працює в секторах охорони здоров'я, чистих приміщень, робочого простору, дверей та готельного бізнесу, а також пропонує разом з підрозділом Acotec Mangini Turnkey Division рішення "під ключ", збірні конструкції та модульні лікарні.

З приходом Nicomac, Mangini Group досягає мети створення нових синергій та економії на масштабах, представляючи себе на європейському та міжнародному ринку як одного з найважливіших гравців, здатних запропонувати широкий спектр інтегрованих лінійок продукції: проєкти "під ключ", чисті приміщення для фармацевтичної, нутрицевтичної, електронної та аерокосмічної промисловості, фармацевтичні та біотехнологічні лабораторії, модульні проєкти для лікарень, робочі приміщення та промислові двері, а також комплексні лінії для нанесення покриттів та грануляції твердих лікарських та нутрицевтичних форм для перорального застосування. На північноамериканському ринку всі підрозділи Mangini Group тепер представлені компанією Nicos, дистриб'ютором компанії Nicomac з 1985 року, яка стала частиною промислової групи Putignano.

"Після 46 років безперервного зростання я надзвичайно щасливий і пишаюся процесом інтеграції з групою Mangini, який дозволяє нашим компаніям позиціонувати себе на світовому ринку як одну з найбільших промислових компаній з постачання чистих приміщень та фармацевтичного обладнання. Широкий асортимент, якість, передові технології продукції та послуг, які ми можемо надати, роблять нас однією з найсильніших світових груп у цьому секторі завдяки знанням та інноваціям Mangini в поєднанні з історією компанії Nicomac. Я пишаюся тим, що є частиною цієї нової групи і працюю з такими людьми, як Массімо Мангіні та його команда, яких я глибоко поважаю за досвід і пристрасть, які вони завжди вкладають у свою роботу" - Томазо Нігріс, генеральний директор Nicomac.

"Операція, в результаті якої компанія Nicomac стала частиною нашої групи, дозволяє нам досягти мети розширення виробничих і комерційних потужностей на міжнародному рівні в секторі обладнання для чистих приміщень і OSD завдяки присутності Nicomac і Nicos на зарубіжних ринках і репутації їхніх брендів. Цей важливий крок інтегрує та доповнює нашу пропозицію високотехнологічних рішень у секторі чистих приміщень. Крім того, з Nicos USA Mangini Group посилює маркетинг і дистрибуцію своїх продуктів і систем на американському ринку. Я пишаюся тим, що мене підтримують великий досвід і професіоналізм Томазо і Франческо Нігріс", - Массімо Манджіні, президент Mangini Group.

https://nicomac.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт